GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLKELERİ
     


  Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com')
, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz.
        Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com'), sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır: Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek. Kişisel bilgilere sadece yetkili Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com') personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com'), kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com') tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.
       Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com'), sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti.mın yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz. Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız [email protected] adresine başvurunuz. Anatorias Dış Ticaret Ltd. Şti. ('Petarastir.com') bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR