Advance Somonlu ve Pirinçli Hassas Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3 kg
Advance Somonlu ve Pirinçli Hassas Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3 kg

Advance Somonlu ve Pirinçli Hassas Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3 kg

Marka : Advance
Para Puan : 945
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.179,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺945,00(KDV Dahil)
₺315,00 'den başlayan taksitlerle

Advance Dog Mini Sensitive Balıklı Köpek Maması 3 Kg

 

Özelliklerine bağlı olarak gıda hassasiyetine neden olduğu bilinen gıda bileşenleri ile et proteinine karşı intoleransı olan küçük ırk köpekler için (<10kg) özel formüle edilmiş super premium mamadır:
• Temel hayvansal protein kaynağı olarak somon: Gıda intoleransı riskinin azaltılmasını sağlar. 
• Omega 3 ve Omega 6 yağ aside kaynağıdır; köpeğinizin cildinin ve tüylerinin görünümünü güzelleştirir. 
• Protein seviyesi küçük ırk köpeklerin ihtiyaçlarına gore ayarlanmıştır. Küçük mama tanecikleri bu ırktan köpeklerin çene boyutuna uygundur. 

 

İDEAL HASSAS SİNDİRİM; Yüksek kaliteli bir protein kaynağı olan somon ve kolay sindirebilen karbonhidratlardan oluşan pirinç içermesi sayesinde hassas sindirim sistemine sahip köpeklerin sindirim sistemlerini destekler. 
OMEGA 3 ve OMEGA 6. DERİ KORUMASIç; Omega 3 ve Omega 6 yağ asilteri içeriği ile köpeğinizin derisinin ve tüylerinin görünümünü güzelleştirir. 
TEMEL HAYVANSAL PROTEIN KAYNAĞI OLARAK SOMON: ; Gıda intoleransı riskinin azaltılmasını sağlar. 
ÖZENLİ BESLEME. FOS (FRUKTOOLİGOSAKKARİTLER); Yararlı bağırsak florasının gelişimini sağlar ve böylece besinlerin emilimi daha başarılı bir şekilde sağlanır ve dışkının kötü kokması önlenir. 
DOĞAL POLIFENOLLER VE E VITAMINI ; E Vitamini hücreleri serbest radikallerden korur ve bağışıklık sistemi tepkisini güçlendirir. Polifenoller, diğer vitaminlerle birlikte, hücresel düzeyde yaşlanmayı geciktirir. 
DİŞ KORUMASI: PİROFOSFATLAR ; Özel mineraller sayesinde tartar oluşumunu önler ve nefesin taze kokmasını sağlar. 

 

Advance Sensitive Balıklı Köpek Mamasının İçindekiler:Somon (%18), mısır,mısır glüteni, pirinç (%14),hidrolize somon proteinleri, hayvansal yağlar, hidrolize proteinler, maya, pancar posası, kolza unu, sebze lifleri, potasyum klorür, kalsiyum karbonat, fruktooligosakkaritler, tetrasodyum difosfat, tuz, doğal polifenoller.

Advance Sensitive Balıklı Köpek Mamasının Analizi: Protein 28.0%,  Kalsiyum 1.3%, Yağ 19.0% Fosfor 0.9%, Ham lif 2.0% , Nem 9.0%, Ham kül  7.0% , Vitamin A 27000 IU , Vitamin D3 1800 IU , Vitamin E 670 mg , Vitamin C (Askorbil monofosfat kalsiyum sodium tuzu 500mg , Taurin 1200 mg , Demir sülfat monohidrat  260 mg (Fe: 85 mg), Potasyum iyodür 1.9 mg (I: 1.4 mg), Bakır (II) sülfat pentahidrat 34 mg (Cu: 8,8 mg), Manganez sülfat monohidart 124 mg (Mn: 40 mg), Çinko sülfat monohidrat  395 mg (Zn: 144 mg), Sodyum selenit, 0.24 mg (Se: 0.11 mg), Antioksidanlar , Teorik metabolize enerji   4025 Kcal/kg

 

Mama Formu
Kuru Mama
Ağırlık
1,1-3 Kg
Tahıl Seçimi
Tahıllı
Ürün Kilogramı
3 Kg
Hopi ve On
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR