Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr
Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr

Hills Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr

Marka : Hills
Para Puan : 14
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺16,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14,00(KDV Dahil)
Hills Kitten Pouch Tavuklu Yavru Kedi Konserve Maması 85 Gr.

 Soslu Hills yavru kedi mamaları klinik olarak kanıtlanmış antioksidanlar ve balık yağı DHA optimum seviyeleri ile bağışıklık ve sindirim sağlığı desteklemek için formüle edilmiştir Hills kitten mamalar çeşidine göre tavuk ve okyanus balığı ve hindi etinden oluşmaktadır.


Klinik sağlıklı bir bağışıklık sistemi için antioksidanlar kanıtlanmışDengeli sodyum ve fosfor düzeyleri ile sağlıklı hayati organları sürdürmektedir.Nazik, sağlıklı sindirim ve harika bir tadı 100% garantilidir için yüksek kaliteli malzemelerle yapılmışKittens ve Hamile ve emzikli vezir genellikle yiyecek sınırsız miktarda beslenebilir, ancak günlük miktarlar için bir rehber sağlanır. Hayvanların ihtiyaçları değişiklik nedeniyle sadece bu tutarlar bir noktaya başlıyor. 1 optimal vücut ağırlığını korumak için beslenme miktarını ayarlayın.Yavru kediler için genel beslenme önerisi aşağıdaki tabloda verilmiştir.Genel duruma aktiviteye göre farklılıklar gösterebilir.Vücut ağırlığı kg Konserve 85 g

2 1 1/3 - 1 3/4

3 1 3/4 - 2 1/2

4 2 1/4 - 3

5 2 2/3 - 3 1/2

6 3 - 4

7 1/2 / kg


Gebelik Ve Emzirme durumlarında yukarıdaki tablo % 20 oranında arttırılabilir.

100g kuru gıda 20 gram konserveye eşittir.Kedinizi kuru mama ile besliyorsanız bu verilecek miktarı ayarlayabilirsiniz.

Çeşidine göre tavuk Hindi Balık (en az% 40): tavuk, domuz, buğday unu, som balığı, protein tozu, kalsiyum sülfat, selüloz, DL-metionin, L-lisin hidroklorür, şurup, taurin, L-triptofan, magnezyum oksit, vitaminler ve eser elementler. Ile Okyanus Balık (en az% 4): Tavuk, somon, buğday unu, protein tozu, kalsiyum sülfat, selüloz, DL-metionin, L-lisin hidroklorür, şurup, L-triptofan, taurin, potasyum klorür, vitaminler ve eser elementler.

 

Benzer Ürünler