Royal Canin Cocker Irkına Özel Köpek Maması 3 Kg
Royal Canin Cocker Irkına Özel Köpek Maması 3 Kg

Royal Canin Cocker Irkına Özel Köpek Maması 3 Kg

Para Puan : 249
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺295,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,00(KDV Dahil)
ROYAL CANIN COCKER 25 COCKER ÖZEL IRK MAMASI 3 KG
12 ay – 7 yaş arası köpekler için ideal olan royal canin cocker spaniel 25 3 kg köpek mamasının faydaları; sağlıklı deri & güzel tüyler, EPA & DH sayesinde, derinin 'bariyer” rolünü(deri kompleks) desteklemeye yardımcı olur ve deri ile kulaklarda irritasyonu azaltır. Hodan yağı ve biotin ile tüylerin doğal güzelliğini ortaya çıkarır.
Kilo kontrolü;
İngiliz ve Amerikan Cocker Spaniel’lerin ideal kilosunu korumaya yardımcı olur.
Görmenin desteklenmesi;
Gözlerin desteklenmesinde yardımcı olur (Lutein, zeaxanthin,Vit. E&C).

Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, kedinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir.

12 ay üstü yetişkin Cocker ırkı köpeklere özel komple mamadır. COCKER ırkı köpeklere özel bu mama, özel ekstra hacimli tane yapısıyla, iştahlı Cocker'ların doygunluk hissini arttırır. İçeriğindeki besin maddeleriyle, cildin bariyer rolünü destekler ve tüylerin doğal güzelliğini ortaya çıkarır. Kalp kasının en iyi şekilde işlevini sürdürmesine katkı sağlar. İngiliz ve Amerikan CockerSpaniel’in ideal kilosunun korunmasına yardımcı olur.

Göz antioksidan mekanizmasını desteklemeye yardımcı olur. (Lutein, zeaksantin, E ve C vitaminleri) Kalp kasının en iyi şekilde işlevini sürdürmesine katkı sağlar.

İçerik
Pirinç, Mısır, Kurutulmuş Kümes Hayvanları Proteinleri, Mısır Gluten, Hayvansal Yağlar, Hidrolize Hayvansal Proteinler, Pancar Küspesi, Bitkisel Protein İzolat, Balık Yağı, Mineraller, Fsilyum Kabuğu Ve Tohumları, Soya Yağı, Frukto-Oligo-Sakkaritler, Hidrolize Maya (Mannan-Oligo-Sakkaritler Kaynağı), Hodan Yağı (%0,1), Yeşil Çay Ve Üzüm Özleri (Polifenoller Kaynağı), Hidrolize Edilmiş Kabuklu Hayvanlar (Glukozamin Kaynağı), Kadife Çiçeği Özü (Lutein Kaynağı), Hidrolize Edilmiş Kıkırdak (Kondroitin Kaynağı)

 

İlave Katkı Maddeleri
Vitamin A: 30900 Iu
Vitamin D3: 800 Iu
E1 (Demir): 49 Mg
E2 (Iyot): 4,9 Mg
E4 (Bakır): 9 Mg
E5 (Manganez): 64 Mg
E6 (Çinko): 192 Mg
E8 (Selenyum): 0,11 Mg

Teknolojik İlaveler
Pentasodyum Trifosfat: 3,5 G, Koruyucular, Antioksidantlar

Analiz Tablosu
Protein: %25
Yağ: %14
Kül: %4,8
Diyetsel Lif: %1,4

 

Her Kg İçin: Omega 3 Yağ Asidi: 7,2 G İçinde Epa & Dha: 4 G.

Mama Formu
Kuru Mama
Ağırlık
1,1-3 Kg
Tahıl Seçimi
Tahıllı
Ürün Kilogramı
3 Kg