Royal Canin Shih Tzu Yavru Köpek Maması 1,5 Kg
Royal Canin Shih Tzu Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Royal Canin Shih Tzu Yavru Köpek Maması 1,5 Kg

Para Puan : 120
İndirim Oranı : %31 İndirim
Fiyat : ₺175,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺120,00(KDV Dahil)

Royal Canin Shih Tzu Puppy

Yavru Köpek Maması

 

10 aylığa kadar Shih Tzu ırkı yavru köpeklere uygun olan ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy, yavru köpeğinizin tüm besin ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak formüle edilmiştir.

  • E vitamini de içeren patentli antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin bağışıklık sisteminin desteklenmesine yardımcı olur.
  • Derinin görevinin desteklenmesine, cilt sağlığının korunmasına ve tüylerin canlanmasına yardımcı olur
  • İyi bir dışkı kalitesine de katkıda bulunan bağırsak florası dengesini ve sindirim sistemi sağlığını destekler
  • Bu ırka özel tasarlanmış mama tanesi bu brakiosefalik ırkın çene yapısı için özel olarak tasarlanmıştır ve yavrunuzun mamasını kolayca ağzına alabilmesini sağlar hem de mamasını çiğnemeye yönlendirir.

Büyük değişimlerle, keşiflerle ve yeni karşılaşmalarla dolu büyüme aşaması, köpeğinizin yaşamında kritik bir aşamadır. Bu önemli dönem boyunca, Shih Tzu ırkı yavru köpeğinizin doğal bağışıklık sistemi kademeli olarak gelişir. Bu nedenle köpeğiniz sağlıklı büyüme ve gelişimini destekleyecek besinler içeren bir diyete ihtiyaç uyar. 10 aylığa kadar Shih Tzu ırkı yavru köpeklere uygun olan ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy, yavru köpeğinizin tüm besin ihtiyaçları dikkate alınarak özel olarak formüle edilmiştir. ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy, E vitamini de içeren patentli antioksidan kompleksi sayesinde yavru köpeğinizin bağışıklık sisteminin desteklenmesine yardımcı olur. ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy ayrıca, cildin "bariyer" görevinin desteklenmesine, cilt sağlığının korunmasına ve tüylerin canlanmasına yardımcı olan A vitamini, EPA / DPA ve hodan yağı takviyesi de içerir. ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy, iyi bir dışkı kalitesine de katkıda bulunan bağırsak florası dengesini ve sindirim sistemi sağlığını destekleyen, yüksek kaliteli protein ve prebiyotikler içeren bir besin kombinasyonu da barındırır. ROYAL CANIN® Shih Tzu Puppy'deki özel kuru mama tanesi bu brakiosefalik ırkın çene yapısı için özel olarak tasarlanmıştır ve hem Shih Tzu ırkı yavrunuzun mamasını kolayca ağzına alabilmesini sağlar hem de mamasını çiğnemeye yönlendirir.


KOMPOZİSYON: Kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, pirinç, mısır, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, balık yağı, mineraller, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler (%0.34), hidrolize maya (mannan-oligo-sakkarit kaynağı), hodan yağı (%0.1), maya ekstratları (beta-glukan kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). İLAVELER (her kg için) Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 28000 IU, Vitamin D3: 800 IU, Vitamin E: 570 mg, E1 (Demir): 41 mg, E2 (İyot): 4.1 mg, E4 (Bakır): 13 mg, E5 (Manganez): 54 mg, E6 (Çinko): 112 mg, E8 (Selenyum): 0.09 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g – Organoleptik ilaveler: Yucca ekstraktları: 125 mg - Koruyucular - Antioksidanlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %28, Yağ: %18, Ham Kül: %7.6, Ham lif: %1.5 – EPA/DHA 3.0 g/kg. BESLENME TALİMATI: tabloya bakın. Parti kodu, tescil numarası ve son kullanma tarihi için, ambalajın üzerine bakınız.Serin ve kuru bir yerde saklayınız. *L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirlik özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

 

 

Mama Formu
Kuru Mama
Ağırlık
1,1-3 Kg
Tahıl Seçimi
Tahıllı
Ürün Kilogramı
1,5 Kg